top of page

O deweloperze

Spółka deweloperska Budownictwo Żmuda Sp. z o.o. specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym, przywiązując dużą uwagę do standardu i jakości wykonywanych prac.

Jesteśmy firmą o charakterze rodzinnym, co pozwala nam dotrzeć do każdego klienta i wysłuchać jego indywidualne i rodzinne potrzeby. Zawsze staramy się uwzględnić potrzeby naszych Klientów aby cieszyć się ich zaufaniem i szacunkiem. Nasze nieodzowne atuty to solidność oraz terminowość wykonywanych przez nas prac. Każde nasze osiedle adresowane jest do konkretnej grupy osób, zarówno do młodych dynamicznych lubiących komfort i bliskość miejskiego życia jak i do stateczniejszych rodzin ceniących sobie wygodę, bezpieczeństwo i urokliwe otoczenie. Staramy się planować nasze inwestycje tak, aby na ich terenie znajdowały się wszystkie niezbędne do wygodnego życia urządzenia infrastruktury.
Tworzymy osiedla, wyróżniające się ciekawą architekturą, funkcjonalnością, dobrze wkomponowane w otaczającą je okolicę. Naszą dewizą jest wysoka jakość i solidność, a celem satysfakcja klientów.

bottom of page